Marketing Manager

Marketing manager aspirující na marketing directora, pro globální startup.

Pro náš SaaS - All-in-one Product adoption platformu, hledáme marketingového managera, ktery vyroste v marketing directora. Jsme fast-growing startup s úžasným produktem a ambiciózní vizí. Máš jedinečnou příležitost být u toho, realizovat svůj potenciál, zkoušet spoustu věcí, hledat řešení. A získat firemní akcie.

Koho hledáme

Marketingového managera, který vyroste v marketing directora. Budeš součástí top managementu, s primární odpovědností za zvyšování MRR a v budoucnu i za vedení marketingového týmu. Jsme fast-growing startup s úžasným produktem a ambiciózní vizí. Máme produkt, co se zákazníky rezonuje, který potřebují, který chtějí a máme finance na to, abychom o sobě dali vědět. Máš jedinečnou příležitost být u toho, realizovat svůj potenciál, zkoušet spoustu věcí, hledat řešení. A získat firemní akcie.

Co děláme

Díky Product Fruits, naší All-in-one product adoption platformě, si můžete pro vaši aplikaci sami vytvářet interaktivní průvodce, tipy, triky, návody a udělat ji tak srozumitelnější pro vaše zákazníky a tím zvýšit konverzi free trialu, zvednout upsell a zároveň snížit náklady na customer care a IT. To vše bez programování.

Náplň práce

Tvorba, vyhodnocování a optimalizace akvizičního funnelu. Měřítkem výkonu marketingu je nárůst platících zákazníků. Ze začátku bude na tobě i exekutiva, budeš sám nastavovat kampaně, nechceme využívat agentury.

Globální trh

  • USA, EU, Asia

Marketingové kampaně

  • Implementace, administrování, vyhodnocování
  • Google Ads, Linkedin, Facebook

Content management

  • Koordinace obsahu jako blog, atd. (koordinace, ne vytváření obsahu)
  • Link building, SEO
  • Postovani a komentování na FB, LinkedIn (časem na to budeš mít lidi v tvém týmu)
Plus milion dalších tvých nápadů, které přinesou platící zákazníky.

Tvoje skills

  • Musíš být schopný přijít s marketingovou strategií, kterou budeme zkoušet a ladit (Facebook nebo PPC? Jak je zaměřit? Jak retargetovat? Jak to napojit na newslettery a cold maily? Ads nebo Boost postů?)
  • Zkušenost s B2B Saas marketingem je nutností, ideálně pro globální trh (není podmínkou)
  • Google Ads a Facebook Ads -> musíš umět správně a chytře nastavovat kampaně, vyhodnocovat, upravovat
  • Budeš mít k dispozici top marketingové mentory ze zahraničí, kteří ti ze začátku budou pomáhat a stejně tak ti budeme pomáhat my
  • Je ok, že teď neumíš všechno. Ale dáváme ti možnost se toho hodně naučit
Kde: Kanceláře Praha 5 (parkování, metro)
Jak: Full-time (ne externí spolupráce), zpočátku on-site, později kombinace s home office
Kdy: Ideálně od listopadu (nebo prosince)
Jazyk: Česky, anglicky

Zaujala tě tato pozice?

Napiš nám!