Content Manager

Pro globalní SaaS startup

Pro náš SaaS - All-in-one Product adoption platformu, hledáme content managera, který bude zodpovedný za tvorbu obsahu. Jsme fast-growing startup s úžasným produktem a ambiciózní vizí. Máš jedinečnou příležitost být u toho, realizovat svůj potenciál, zkoušet spoustu věcí, hledat řešení.

Koho hledáme

Hledáme managera obsahu, který bude vyvíjet a realizovat obsahové strategie, vedoucí k akvizici zákazníků. Musíš mít perfektní psaný projev v angličtině, být nadšený do naší technologie a mít zájem přicházet s nápady na obsah, který bude zajímavý jak pro naše stávající uživtele, tak především pro potenciální zákazníky, a který má šanci uspět. Musíš být schopný nejen generovat obsah, ale především analyzovat, jaký obsah funguje lépe, jaký méně a v jakých kanálech.

Co děláme

Díky Product Fruits, naší All-in-one product adoption platformě, si můžete pro vaši aplikaci sami vytvářet interaktivní průvodce, tipy, triky, návody a udělat ji tak srozumitelnější pro vaše zákazníky a tím zvýšit konverzi free trialu, zvednout upsell a zároveň snížit náklady na customer care a IT. To vše bez programování.

Náplň práce

  • Vytváření obsahové strategie (co, kde, pro koho, jak propagovat, jak zapojit do sales funnelu)
  • Vytváření obsahu pro náš blog, news letters, atd. pro globální trh (USA, EU, Asie)
  • Link building, SEO, analýza klíčových slov
  • Postovani a komentování na FB, LinkedIn
  • Aktivní hledání možností, kde a jak obsah propagovat

Tvoje skills

  • V prostředí sociálních sítí jsi jako doma
  • Máš zkušenost z tvorbou obsahu pro technologické firmy, kde tvorba obsahu vyžaduje pochopení produktu
  • Dokážes sepsat formáty jako: facebookové posty, návody, tipy a triky, tiskové zprávy, newslettery, case studies, atd.
  • Umíš psát o technologiích zajímavě, aktivně hledat náměty, které uživatelé chtějí
  • Perfektní angličtina
  • Vyhodnocování a analýza výsledků obsahového marketingu
Kde: Kanceláře Praha 5 (parkování, metro)
Jak: Full-time (ne externí spolupráce), zpočátku on-site, později kombinace s home office
Kdy: Ideálně od listopadu (nebo prosince)
Jazyk: Česky, anglicky

Zaujala tě tato pozice?

Napiš nám!